kredyt gotówkowy

Elementy wniosku kredytowego i ochrona danych osobowych

  • Posted on: 19 February 2021
  • By: Miroslaw

W celu zaciągnięcia kredytu gotówkowego, ale też każdego innego zobowiązania musisz przygotować się do wypełnienia wniosku online, w którym przedstawiasz podstawowe dane niezbędne do przeprowadzenia analizy zdolności kredytowej. Z jakich elementów składa się prawidłowy wniosek kredytowy i czy musisz się obawiać nieprawidłowego wykorzystania danych osobowych?

Znaczenie stóp procentowych dla kredytobiorcy

  • Posted on: 27 May 2020
  • By: Miroslaw

W Polsce stopy procentowe charakteryzują się najniższym poziomem w historii, o czym mówi wyraźnie stopa referencyjna wynosząca zaledwie 1,5. Najwyższy wynik do tej pory to 24. Stopa referencyjna w kraju spada regularnie od 1998 roku, aby w 2005 przyjąć poziom 5, a w marcu 2015 właśnie 1,5. Co to oznacza dla przeciętnego kredytobiorcy? Zobacz ile teraz kosztują kredyty na 17bankow.com.

Kredyt gotówkowy dostosowanych do naszych realiów finansowych

  • Posted on: 13 August 2019
  • By: Miroslaw

Kiedy już podpiszemy umowę na kredyt gotówkowy w nieprzewidziany sposób mogą się ujawnić dodatkowe koszty związane z uruchomieniem pożyczki. Po mimo nadzorów finansowych niekiedy dochodzi do tego typu anomalii a przeciętny kredytobiorca nie jest w stanie samodzielnie podjąć inicjatywy by tę kwestie wyjaśnić lub w większym znaczeniu jej uniknąć. Co warto wsiąść pod uwagę przed poszukiwaniem oferty kredytu. Jak dostosować daną propozycje do naszych osobistych warunków finansowych. W tym artykule pozwolimy sobie zwrócić uwagę na te pytanie.

Wstępne poszukiwania kredytów gotówkowych.